Published on March 2, 2017 by Linn Ahlborg
Relaterade
50 comments
Add your comment Cancel Reply
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.
Copyright ViralSweden - Hemma för Sveriges största Youtubers
Du glömde visa hur plagg nr2 satt? älskar dina videos!!!??
Längtar till du ska börja göra porr! 😀
Jag förstår inte varför du inte inevsterar dina pengar i en lägenhet istället. Eller skänker till välgörenhet. Vad ska du med alla dessa kläder till?
Missförstå mig inte, det är såklart helt fantastiskt att du kan tjäna dessa pengarna och att du kan få leva detta lyxlivet! Du ska såklart unna dig och göra det du blir glad utav, för det förtjänar du efter allt slit med din kanal. Men man behöver ju inte överdriva och köpa såhär dyra grejer? Det finns liksom lika snygga kläder för 10% av vad du spenderat i denna haulen.
OMG VA SNYGG DU ÄR
Du gör porr
Skippa priserna & fokusera endast på kläderna, vart du har köpt dom etc. Då slipper du hetset om priset. Eller vad är grejen att du måste säga alla priser??
Bästa du, sluta aldrig med det du gör! Du är jätte fin på alla möjliga sätt! Love you<3<3<3
Vad förväntar du dig när du lägger upp en sån här video? Du spenderar mer pengar på en shoppingtur än vad många får ut i lön per månad för du är ju "inte i Sthlm så ofta"? Är det en ursäkt att bränna enorma pengar på skräp? Plus alla resor, alla andra hauls osv.. snacka om att ge en skev bild på hur människors ekonomi ser ut.
Kan du ha lite längre tid på att se kläderna på man hinner knappt se
Om du tänker fixa dina byxor, kan du inte göra en video på det ?
Du är så jävla snygg
Vad jobbar dina föräldrar med?? ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Dagens fråga: vad jobbar dina föräldrar med?!❤️❤️
your emotions are super natural
Anna Lindh blev mördad där
Bara jag som stör mig jätte mycket på brusandet?
du är så dolålig Youtube
sjärna du lägger aldrig upp du säger att du har börjat igen me. så lägger du upp
bjud ut Du vet ben på en dejt
Är det bara jag som älskar hauls???? Särskilt såna här
hur jävla mkt pengar har du
skit snygga skor
Varför tittar då så mkt åt ett annat håll??❤ känns typ som om det sitter ngn där?
Kan du länka Crop toppen med chokern från Zara??? Hittar den inte på webb shoppen!!
Byxorna kostade "BARA" 500:-…
Uppskattar VERKLIGEN när du visar ur kläderna sitter på!!
Jag tycker de första skorna var skitsnygga ju!
Älskar att du vågar köpa sånt som du själv gillar och inte bryr dig om vad andra tycker fast jag tyckte att skorna va as coola!
vidrigt
Är det bara jag som inte tänkte på att hon tydligen inte kollade in i linsen hahaha
du kollar typ aldrig in i kameran
varför kollar du i golvet ?!?!
Till alla som tycker att det är konstigt att hon lägger mycket pengar på kläder mm. När ska ni förstå att alla inte har det lika? Bara för att hon tjänar mycket pengar ska hon inte behöva få hat för vad hon väljer att lägga sina pengar på. Jag lägger inte mina pengar på kläder utan på de sporterna jag håller på med, för det är mina intressen! Så om kläder nu är Linns intresse ska hon väll för sjutton kunna få lägga pengar på det!!
Varför kollar du nedåt hela tiden
brf kollar du inte in i kameran hahaha
Linn säger att hon inte orkar leta efter priset men det står väl på prislappen??
Hej Linn!
Kan du inte göra en "alla mina designer-väskor" video? Skulle vara superkul att se din samling! Jag är själv en riktig baglover och skulle vara så roligt. Skulle vara intressant med inspiration till mitt nästa köp. 😀
Förövrigt kan jag meddela er som kommenterar så himla negativt är att en har friheten att spendera hur mycket (eller lite) pengar en vill på sitt fritidsintresse, vilket mode antagligen är för Linn. Jag känner inte Linn privat men antar att hon lägger ned ordentligt med tid på sina sociala medier. Ingen säger något när en vill lägga ned massor med pengar på tex hockeyutrustning eller liknande för att satsa på sin sport. Att vara välklädd i denna bransch som Linn sysslar med är också en liknande satsning.
Tack för en bra video Linn!
Varför tittar du åt sidan typ hela tiden?
Vilket märke kommer bootcut jeansen ifrån?
"jeansen kostar bara 500 spänn så jag ska klippa dom"
jag letar efter jeans under 300 men aja
Black black and another black
Om du förlorar något du älskar tillexempel om du förlorar typ en föreldrar kommer säkert din pappa ge dig pengar och du kommer bli glad igen.
Älskar dina hauls ❤❤❤❤❤❤
kan du upptadera lite oftare
Du visade inte hur alla kläder satt, besviken :/
Nån mer som inte ens har råd med Åhléns byxorna som "bara" kostade 500 spänn?
Hur gammal är du?
Jag är så avundsjuk på dig !
My god e detta framtidens folk. Vad händer när Putin kommer, var skall dom gömma sig????
Ingen kontakt med tittaren. Bianca Ingrosso e esset på nätet.
Att man ens orkar skriva hat?